קורס להתפתחות אישית עצמית
.

קורס עומק ב"תדרים בתנועה "-Dancefullness

ריקוד המצפן הפנימי

 בהנחיית רוית יסעור 

 בקורס נגלה את הריקוד כמחולל שינוי, ככלי לשחרור גוף הכאב והפחד,

נפתח אפיקים חדשים להכרות עם עצמנו, למימוש הפוטנציאל האישי והמקצועי ,

נחולל חלומות בשלל צבעים .

 ב"תדרים בתנועה " הריקוד הופך לכלי רב עוצמה לשינוי פריצת דרך וריפוי .

בריקוד יצירתי אנו שוזרים את תבונת הגוף, הלב והמיינד

ומגלים את מפת הצבעים שהוצפנה בגופנו, מפה של ריפוי וצמיחה . 

 

הקורס מיועד לנשים שרוצות השנה לפרוץ דרך, שמעוניינות להוסיף לדיוקן העצמי את הצבעים שדהו בדרך, שמבקשות לעשות היכרות מעמיקה עם מפת הצבעים ככלי לריפוי עצמי , שחשות שהיכולת לנוע בחופשיות ובהקשבה יוצרת בתוכן מרחב מרפא לגוף ללב ולנשמה . 

מתי זה קורה, איפה וכמה זה עולה?

קורס עומק חצי שנתי בשרון -"ריקוד המצפן הפנימי" 

בן 15 מפגשים

מתי: יתקיים בימי שלישי בשעות 17:00-21:00

מיקום : בעדנים משתלת דרך עדנים בסטודיו הריחמי והנעים

נותרו יומיים להרשמה!! מתחילים ב20/11! 

ניתן לתאם שיחה גם אצל רוית -0507626124

או במשרד 04-6619124

 

עלות הקורס : 3580 ש"ח 

התשלום כולל מוסיקה לריקוד בבית , חוברת מאמרים על הצבעים.

תשלום בדף המאוטח באתר שלנו לחצו כאן

את/ה ואנחנו מקבלים אישור תשלום במייל מיד עם התשלום

 

רגע לפני שתעשי צעד לעבר שינוי משמעותי בחייך, אני רוצה לספר לך על המסע שלי ומאיפה לקחתי את ההשראה שעזרה לי למצוא את השיטה בה אני עושה שימוש בתדרים בתנועה. 

רוית יסעור 

מייסדת שיטת תדרים בתנועה

הדחף למצוא את המקום הנכון עבורי החל מוקדם, זכיתי להורים נהדרים  ולמרות שגדלתי בלינה המשותפת בקיבוץ על גבול לבנון כשמטחי קטיושות וחדירות מחבלים היו חלק מהשיגרה, וחלק מחברי בגן היו חוצים בלילה את הקיבוץ לבד בחיפוש אחר הוריהם, היתה לי ילדות שמחה, נשמתי אוויר הרים ואהבת אדם .

בגיל 15 חשתי עמוקות שעלי לפגוש את החיים שמחוץ לחממה הקיבוצית. דחף עז להבין את משמעות החיים ומקומי בהם גרם לי לעזוב בגיל 16 את הבית. יצאתי לחיפוש בו זכיתי מהר מאד לגלות את התשוקה של חיי, התשוקה לריקוד שהולידה את "תדרים בתנועה ". גיליתי שהמקום שבו אני רוצה להיות, המקום שמדליק אותי, מפעים אותי, מרתק ומרגש אותי גם אחרי 30 שנה הוא ליצור מרחב בו אנשים משתנים , נפתחים , נמסים , מתגלים לעצמם ולאחרים .

התשוקה הזו גרמה לי להקדיש את 30 השנים האחרונות להנחיית קבוצות בתהליכי שינוי ופריצת דרך . 

כשהכלי לשינוי ולריפוי הוא תנועה ! גיליתי שבצד עבודת מודעות ועבודה ריגשית חייבים לצרף את הגוף כי כל הדפוסים והפחדים שתוקעים אותנו רשומים בגוף , כשאנחנו נעים ורוקדים אנו מצרפים מודעות ונוכחות שמאפשרת לזכרונות שבגוף להיפתח ולהירשם באופן חיובי וחדש. 

גילוי הריקוד כמחולל שינוי, גילוי שפת התנועה והצבע כשפות מרפאות לכל נפש הולידו את "תדרים בתנועה".

בניסיון לספר את הסיפור שלי מוקירה עמוקות את המורים הנפלאים שפתחו דעתי וליבי , ואת תלמידי הרבים שהם המורים הכי טובים שלי .

התנועה עם מפת הצבעים שינתה את חיי!

אני רוצה לספר לך שבריקוד תכולי למצוא שלום עם גופך , עם עצמך, עם האיש שאיתך, עם ילדייך ושכנייך. 

אלו כלים לשימוש בחיי היום יום לפתרון קונפליקטים, שחרור לחצים והבנת האחר. 

השיטה הזו הוכיחה את עצמה אצלי ואצל מאות מהתלמדים שלימדתי, אצל אנשים שליוותי ואני מלווה עד היום. והיא יכולה גם לעזור לך ולאנשים שאת מוקפת בהם או עובדת עימם!

רוקדות מספרות

טל ארונס – סימה קורס הכשרת מנחים בתדרים בתנועה לפני 4 שנים . תושבת ת"א מורה לתאטרון קהילתי
הגילוי של תדרים בתנועה שינה את חיי ברמה האישית והזוגית אז החלטתי להעמיק אל תוך התכנים וב2011 סיימתי את הקורס הכשרה. במהלך הסטאג גיליתי אהבה לעבודה עם הגיל השלישי.
עשינו התאמה של התכנים של ״תדרים בתנועה״ שיתאימו לאוכלוסיה הזו (כך שלמשל רוב המפגש קורה בישיבה על כסא).
אני עובדת היום בכל רחבי הארץ עם אוכלוסיה עצמאית, תשושה ודמנטית בדיור מוגן, מרכזי יום, בתי אבות, מרכזים קהילתיים, עמותות ועוד.
מרגש לראות איך זה ממש עושה הבדל בחיים של אנשים כמו שזה עשה עבורי

אילה פוקס – סימה קורס הכשרת מנחים בתדרים בתנועה לפני שנתיים . תושבת גיל עמל . מורה למוסיקה .

סימתי את קורס ההכשרה בקיץ הזה ואני מנחה תדרים בתנועה בגני ילדים בגיל הרך גני חובה וחט'צ וקבוצות של הורים וילדים.
היכולת של הילדים להתחבר לדרך ההקשבה התנועה והחקירה שבתדרים בתנועה מפתיעה אותי כל פעם מחדש !.
אני בתחושה שזו דרך עכשוית מעודכנת ורלוונטית מאוד לילדים המתוחכמים של שנות האלפיים.
החיבור היצירתי בין כל המרכיבים של תדרים בתנועה עובד מצויין עם ילדים ופותח להם אפשרויות חדשות של חקירה ולמידה בכל תחומי החיים . גם בעבודה עם ההורים מתגלים צדדים עמוקים ופנים חדשות לקשר משפחתי .
אין כמו ריקוד משותף של הורה וילד ליצירת קשר שהוא מעבר למילים ושווה זהב לשני הצדדים !

ענת רוזנפלד – תושבת חיפה .סימה את קורס ההכשרה בשנה שעברה – מנחה תדרים בתנועה במשרה מלאה אנשים עם צרכים מיוחדים , נכים ואוטיסטים וקשישים במרכזי יום :
אל תדרים בתנועה נחשפתי לראשונה בפסטיבל דרך גוף.
לפסטיבל הגעתי משתי סיבות עיקריות: הראשונה הייתה הרצון להיחשף ולטעום עוד מעולם התנועה לאחר שמספר שנים קודם לכן עברתי הסבה מקצועית מכלכלנית למטפלת בשיטת אלבאום.
הסיבה השנייה הייתה אישית יותר. עמדתי בפני פרידה משמעותית בחיי, הפרידה מאמי לאחר שחלתה בסרטן. רציתי להיות ולחוות את הפרידה מבלי לפחד פחד מוות מן האבדן המתקרב. היה בי רצון להתקרב לאישה שהייתה רחוקה ומסוגרת מאחורי חומות הגנה רצון לגעת ולהינגע.
הגעתי לחוות סדנת תדרים שהייתה בדשא במרחב הפתוח. זוכרת המון מטפחות צבעוניות פזורות במרכז הרחבה דבר שמשך את תשומת ליבי והעלה חיוך על פני. מהסדנא זוכרת רקוד אחד שהטביע את חותמו על כל תהליך הפרידה מאמי ולימים גם על לימודיי בתדרים ועבודתי בתחום. בסדנא רקדתי עם אותם חוטי הפחד שהפך ע"י הלפיתות למוחשי כל כך. זוכרת את עצמי נושמת לא נושמת נאבקת עד שההנחיה שנתנה הייתה להתיידד עם הפחד דבר שהיה לי מאד חדש. זוכרת את אותה הרפיה בגופי שחרור מן הכיווצים ומאותו מקום החל תהליך של שחרור אחיזה בקשר עם אימא. . אפשרתי לאמי ניצולת שואה ,שכל חייה ידעה רק להיאבק ,גם להרפות לא מתוך ויתור אלא מתוך השלמה.
לאחר מותה עלה בי הצורך לשחרור אחיזה מן הכאב. הכתובת לפנייה הייתה ל ברורה. יצרתי קשר עם רוית הזדהיתי לראשונה למרות שהחיבור התרחש מזמן. השתתפתי בסדנאות עומק בפעימה חודשית שנערכו בפגודה בקיסריה. כל סדנא הדהדה בי ,אדוות של גלים חודשיים מלווים בכתיבה ושתוף. מסדנא לסדנא עברתי תהליכי שחרור והעצמה מרגישה שפור בביטחוני הגופני ובביטחוני העצמי. המשך הדרך לשנת ההכשרה בתדרים הייתה טבעית.
במהלך שנת ההכשרה אבי חלה ולאחר זמן קצר נפטר. שנה שבה רקדתי את ריקוד הפרידה מאבא אפשרתי לעצמי לכאוב את הפרידה ולהיות נוכחת אתו ברגעיו האחרונים. כיום עובדת עם קשישים ואוכלוסיות עם צרכים מיוחדים,
נפעמת בכל פעם מחדש מעוצמות הריפוי הגלומים ברקוד בשלוב המוזיקה והצבעים. עד כמה האור בפנים, החיות ושמחת החיים חוזרת לעיני הקשישים כשמפעילה את המוזיקה ולרגע המציאות האפורה של חייהם נצבעת בצבעי המטפחות הצבעוניות.
מרגשת מאד העבודה עם אנשים עם פיגור חלקם על הרצף האוטיסטי. עד כמה המוזיקה וחיבור היד למטפחות או לחוטים המקשרים את הקבוצה אחד לשני, עוזרים לאנשים אלו לתקשר ולצאת מניתוק. עד כמה יש לחברה שלנו ללמוד מיופים הפנימי של אנשים יקרים אלו. כמה אהבה נתינה אותנטיות כנות ואמתיות יש בהם. חלקם מביעים זאת ברקוד ללא חסמים ולהיות עדה לכך מרגש אותי עד דמעות .כל מה שהם זקוקים זה לסבלנות וסובלנות שלנו כחברה ויופיים מתגלה.

רניה חביב – סימה את קורס הכשרת מנחים בתדרים בתנועה בקיץ . תושבת דיר חנה . מורה לחינוך מיוחד ומאבחנת דידקטית .
אני עובדת כמאבחנת דידקטית במתיא סחנין ובחצי המשרה השנייה מורה לחינוך מיוחד בבית ספר לחינוך מיוחד..בהיותי שנים רבות בקורסי תדרים בתנועה ומתוך אמונה וחזון עד כמה יכולה הריקוד בהשראת הצבעים, המוסיקה והמילים לחולל שינוי ולהמיס כעסים בין ותוך אישיים, רציתי להעביר את התכנים בקרב המורים איתם אני עובדת שהם אוכלוסיה מגוונת של מורים דתיים, חילונים, נוצרים, מוסלמים ודרוזים , היו לי חששות שלא תהיה פתיחות בשל מגוון תפיסות ומחשבות ושוני באמונות בגישה. יום אחד נקבעה ישיבת מורים, והחלטתי להעביר את הישיבה מישיבה רגילה לסדנת תדרים בתנועה , עם הרבה חששות הכנתי סדנא ומוסיקה , בחרתי מהתכנים של תדרים בתנועה להתמקד בנושא של מנבדלות לאחדות והנחתי לראשונה סדנת תדרים בתנועה למורים ומורות נוצרים , מוסלמים ודרוזים ... אני לא יכולה במילים לתאר את התגובות והמשוב שהעבירו המורים, היה מרתק, משחרר, מעורר השראה ותובנה ומגבש .. עד היום ההד של ההנחיה מורגש בצוות המורים . הסדנא השניה שהנחתי היתה לרכזות חינוך לשוני במתיא סכנין (מרכז תמיכה בילדים עם צרכים מיוחדים ), התבקשתי ע"י המדריכה האזורית להעביר סדנא לשחרור לחץ סוף השנה ואיסוף פרות השנה , קציר כל המאמצים והטרחה של כל ימי השנה, העברתי סדנא הרפיה לכל אברי הגוף דרך הצבעים בליווי מוסיקה מרתקת, מההרפיה עברנו לשחרור בתנועה של האבק שנוצר במהלך השנה והפקת תובנות . התגובות של הרכזות היו נפלאות והן ביקשו השתלמות וסדנאות מרוכזות, הרגשתי שהמורים צמאים וזקוקים לזה.

לתיאום שיחת היכרות והרשמה השאירי פרטים ואחזור אלייך בהקדם

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.